Apie mus

UAB "Halomed" įkurta 2005 m. kovo mėnesį, siekiant aprūpinti Baltijos ir Europos šalis medicininiais prietaisais - halogeneratoriais (sausos druskos aerozolio generatoriais). Šiandien „Halomed“ yra inovatyvių medicininių ir nemedicininių prietaisų kūrėjas, gamintojas ir viena iš didžiausių specializuotus medicinos prietaisus gaminančių bendrovių Europoje, o pasaulinėje haloterapijos prietaisų rinkoje žengia kartu su 5 svarbiausiais partneriais. Sparčiai populiarėjant haloterapijai (druskų terapijai) ES ir kitose šalyse, - apie 70% įmonės gaminamų halogeneratorių eksportuojama į ES šalis, Ameriką, Kanadą, Australiją, Kiniją, Kolumbiją, kitas šalis.

Šiuo metų gydimo įstaigoms gaminami medicininiai prietaisai: GDA-01.17, HaloPrima-02M ir HaloPrima-03 Mini.  Halogeneratorių modeliai HaloSmart-01 ir HaloSpa-03 skirti SPA ir sveikatingumo centrams; HaloSet ir HaloCompact  - nedideliam, kompaktiškam  druskų kambariui ar privačiam naudojimui namuose. Be halogeneratorių įrangos gamybos, montavimo ir personalo apmokymo - įmonė gali pasiūlyti visavertį druskų kambarių  (halterarijos kambarių) įrengimą: nuo projekto paruošimo, individualaus dizaino sukūrimo iki druskos padengimo, atskirų dizaino elementų ir apšvietimo įrengimo, ventiliacijos įrangos montavimo.

KĄ MES ĮRENGIAME

Puikaus dizaino patalpas, kuriose panaudojant "Halomed" įrangą sukuriamas sauso druskų aerozolio mikroklimatas, padedantis valyti plaučius, kvėpavimo takus, gerinantis odos būklę ir atpalaiduojantis nuo įtampos ir streso.

MŪSŲ MISIJA

Šiuolaikiniame pasaulyje tūkstančiai žmonių gyvena ir dirba užterštoje aplinkoje. Teršalai per kvėpavimo takus, odą skverbiasi į organizmą, pažeisdami gyvybiškai svarbius žmogaus organus bei sukeldami plaučių ligas, astmą, bronchitą ir kt. Įtemptas žmogaus gyvenimo tempas, stresas mažina organizmo atsparumą, ardo jo imuninę sistemą, sukelia psichosomatines ligas. Todėl šiuolaikiniam žmogui reikia stiprinti organizmo atsparumą bei didinti vidines energijos atsargas. "Halomed" įranga suteikia galimybę žmogui išvalyti savo kvėpavimo takus bei plaučius.

Mūsų misija - naudojant gamtines druskų  aerozolio savybes, parengti efektyvią ir veiksmingą žmogaus respiratorinių organų priežiūros sistemą, sukurti tokias priemones bei jų naudojimo metodus.

MES SIŪLOME

"Halomed" parengė priemones, kurios suteikia galimybę sistemingai ir efektyviai valyti kvėpavimo takus bei plaučius, tai ne tik gydymo, bet ir profilaktikos metodai, kurie padeda gydyti kvėpavimo takus, mažina susirgimų riziką bei stiprina imunitetą.

facebook