Apie mus

UAB "Halomed" įkurta 2005 m. kovo mėnesį, siekiant aprūpinti Pabaltijo ir Europos šalių rinką halogeneratoriais. Sparčiai populiarėjant haloterapijai (druskų terapijai) ES ir kitose šalyse, apie 97% mūsų gaminamos produkcijos eksportuojama į ES šalis bei kitas šalis. Eksporto geografija nuolat plečiasi. Neseniai pradėjome savo produkciją eksportuoti į Australiją, Vietnamą, Kanadą ir JAV. UAB "Halomed" glaudžiai bendradarbiauja su firma АЭРОМЕД, kuri buvo pirmoji, gaminanti halogeneratorius ir turi didžiausią patirtį bei mokslinį potencialą, kuriant bei gaminant panašius aparatus. Šiuo metų gaminami tokie aparatai: "GDA 01.17" ir "HaloPrima 02M" skirti gydymo įstaigoms, "HaloPrima 01" ir "HaloSmart 01" skirti SPA ir sveikatingumo centrams, taip gali būti naudojami privačiuose namuose. Be halogeneratorių mes siūlome pilną druskų kambarių įrengimą: nuo projekto paruošimo, individualaus dizaino sukūrimo iki statybinių darbų atlikimo, druskos padengimo, atskirų dizaino elementų ir apšvietimo įrengimo, halogeneratoriaus montavimo ir personalo apmokymo.

KĄ MES GAMINAME

Puikaus dizaino patalpas, kuriose panaudojant "Halomed" įrangą sukuriamas sauso druskų aerozolio mikroklimatas, padedantis valyti plaučius, gerinantis odos būklę ir atpalaiduojantis kvėpavimo takus.

MŪSŲ MISIJA

Šiuolaikiniame pasaulyje tūkstančiai žmonių gyvena ir dirba užterštoje aplinkoje. Teršalai per kvėpavimo takus, odą skverbiasi į organizmą, pažeisdami gyvybiškai svarbius žmogaus organus bei sukeldami plaučių ligas, astmą, bronchitą ir kt. Įtemptas žmogaus gyvenimo tempas, stresas mažina organizmo atsparumą ardo jo imuninę sistemą, sukelia psichosomatines ligas. Todėl šiuolaikiniam žmogui reikia stiprinti organizmo atsparumą bei didinti vidines energijos atsargas. "Halomed" įranga suteikia galimybę žmogui išvalyti savo kvėpavimo takus bei plaučius.

MES SIŪLOME

"Halomed" parengė priemones, kurios suteikia galimybę sistemingai ir efektyviai valyti kvėpavimo takus bei plaučius, tai ne tik gydymo, bet ir profilaktikos metodai, kurie padeda gydyti kvėpavimo takus, mažina susirgimų riziką bei stiprina imunitetą.

facebook