Tautiečiams užsienyje

Daugiau kaip  tris dešimtmečius skaičiuojanti haloterapija (druskų terapija) populiarėja Europoje ir visame pasaulyje.   Europoje haloterapija gerai žinoma Rusijoje, Ukrainoje, Baltijos šalyse, Italijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Austrijoje. Prancūzijoje ir Ispanijoje, taip pat Skandinavijos šalyse, Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje haloterapija aktyviai skinasi sau kelią. Haloterapija jau žinoma ir toli už Europos ribų - Australijoje, JAV, Kanadoje, Indijoje, Kinijoje, arabų pasaulyje ir kitose šalyse.                                                                                  

UAB "Halomed" siūlo versliems tėvynainiams pradėti savo verslą ir įrengti druskų kambarius. Mes suteiksime visapusišką pagalbą: konsultuosime projekto ir dizaino, statybos darbų klausimais, padėsime pilnai įrengti druskų kambarį, įskaitant ir įrangą, apmokysime personalą. Suteiksime metodinę pagalbą, galime pasiūlyti unikalias sveikatinimo programas. Mes ne tik nuolat tobuliname savo halogeneratorius (druskų generatorius) bei kitą įrangą, bet ir nuolat bendradarbiaujame su geriausiais šios srities specialistais, tarp kurių yra prof. A.V. Červinskaja - šiuo metu viena geriausių haloterapijos specialistų pasaulyje. Jos tinklapyje anglų kalba http://chervinskaya.com/ galima daug sužinoti apie haloterapiją ir jos taikymą gydymui ir profilaktikai.

Įrengiant druskų kambarius mes savo tėvynainiams taikome dideles nuolaidas, o tai padeda užtikrinti šio verslo rentabilumą. 

facebook